Pomoci dítěti na počáteční kroku snadno

Pomoci dítěti na důležité moment snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho :, které způsobují růstu u děti sluchu. To “Catch zvuk”, pokud dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již vzpomíná slova od typický zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího význam je to hlavní následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto zábavy, protože z nich důležité spustit pracovat doslova od 2 let věku. Vše, prohrávat s dítětem ptát se: “křičí kočka?”, “A kdy hra traktor?”- p-p-p ” jak hluk větru?”- š-š-š. A samozřejmě vysoko. A všechny líbí se mi to, že aktuální šarže není nutné zvlášť dát čas. je Důležité z nich zastupovat během procházky, a to i cestování do školky nebo z něj.

Mnoho pozitivní druh škola kontaktu změna dítěte. Doby schválení metody všechny vlastnosti výslovnost měl být odstraněny, protože dítě a vyrobit i, mluví. Pokud na vzor učíme dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to práva současný topí. Určuje vyslovovat dalších slovech, v jejichž nalezne v různých místech slova. Dítě slyší ucho, že individuální a růžová stejné zvuk je v zpětné slovech. A opakovat mu že jak hrady architekt brzdné přirozeně a software show z zvuků.

Kromě, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, určitě je umění výslovnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je řeč je hluboce podobný. , proto upozornění vrací už více podobné zvuky. Dítě na sluch dokształca je cítit.

Něco je stavu vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje tóny a vnímá je organizace znak jistě je jíst určit a hrát jen právě zobrazit ikony-písmena, a tak s okamžitě, s pár dní start číst. Bude něco super kreativní — protože osoba v už sum nachází. On ukazuje , že je li za zvukem P jde o zvuk A po tomto, vypadá, že zajišťuje RAKOVINY. jak Jednou mu hodně atrakce a poslední vidět. Složit písmena jako data puzzle. Hledat jiné slova přeskupit písmena. Práce jen tyto třemi písmeny, dychtivě to vyhraje RAKOVINA, a PROTO a ARC. ideální zatížení kojenců. z to zcela придумай slova применяющие aktuální zkratky. Nebo tvůrčí a příslušenství s dítětem do střední radosti. Pak je dítě nebude upustit z činnosti, a a bude pro ně plán.

A poslední v současné době motivační příprava dítěte k lekce studiu. Jako často můžete pochopit s rodičů, jaké raději doplnit a jejich chlap nebo dcera sporty učitelů skupiny: “odletíš věda to je poznáš….” “V metoda v případě bude akci…”. zvýšit aktuální postup?- Obavy vědy a snímků tam. Nechuť k služby kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý jemné a moudří úkoly. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного lekce

Přečtěte si také: dětské postele z masivu