Konštrukcia a bezpečnosť

Konštrukcia a bezpečnosť

Postieľky musí byť stabilný – je prvé dieťa je bezpečnosť, pretože dieťa sa nakoniec stane veľmi aktívny, takže lôžko by malo byť jednoduché udržať všetky pohyby dieťa. Kolísajúca postieľka môže spôsobiť zranenie.
kanon_main_BIG3
Najviac stabilný a bezpečný je posteľ na nohách, pretože teraz si môžete nájsť detské kočíky na bicykloch postieľka alebo plazov. To je menej stabilná modelu, takže nie je nutné, pretože na zjavnú ľahkosťou zanedbávať bezpečnosť dieťaťa.

Je žiaduce, aby v hornej časti detskej postieľky zúčastnil malý prístrešok. To bude chrániť dieťa pred prachom, hmyz, prievan alebo príliš jasnom svetle.

Postieľky pre deti a nesmie obmedzovať pohyb dieťaťa – dieťa by malo cítiť voľný a priestranný. Bude vhodné kúpiť postieľku, ktorý poskytuje pre zmenu úrovní: z hĺbky v priemere, a naopak. Ale to je skôr ďalší nový-fangled “gadgets” pre rodičov a nie je zásadne dôležité.

Medzera medzi tyče zo stien postieľky by nemala presiahnuť dva – tri centimetre. V opačnom prípade sa dieťa môže uviaznuť a musí byť zranený. Bude to skvelé, keby poskytla príležitosť, aby tyče. To pomôže pestuje dieťa je ľahké sa dostať von z postieľky.

Dno postieľky by mal detský koberec byť typu rack. V tomto prípade, rodičia, ak je to potrebné, môžu byť sušené bez problémov matraca.

Pekný bonus pre rodičov v niektorých modeloch detských postieľok môže byť zásuvky pre skladovanie, rovnako ako príst prebaľovací stôl.

Je tiež potrebné si uvedomiť, že detskú postieľku by nemala mať ostré hrany. Z tohto dôvodu je nutné starostlivo kontrolovať posteľ pred kúpou. Nevyberajte model s extra zdobením. Ktokoľvek, dokonca aj podľa nášho názoru nejde o významnou oblasťou, môže dôjsť k zraneniu dieťaťa.

V závislosti na zvolenom dizajne detský koberec, overovať úlovky – či sa zachytí na výške lôžka alebo uzamkne kyvadlo mechanizmus do postele nie je prevalil a bol najviac spoľahlivé a stabilné.

Po zakúpení nutne umyť postieľku, než si dať tam dieťa. Je lepšie použiť detské mydlo a mydlový roztok vlhkou handričkou Utrite postieľku.

Dnes sa pozrieme na typy lôžok Banaby SK, ktoré sú veľmi populárne medzi modernými mladých rodičov zoznam ich hlavné výhody a nevýhody. A my sme zistili, čo si myslia o profesionálny dizajnér Irina Krivtsov

Od prvých dní života rodičia dieťaťa pokúsiť sa pripojiť k vysokej estetike: pokúsiť sa vyberajú najkrajšie. Často sa ocitnú v rozpakoch pri výbere detskej postieľky. V skutočnosti, okrem krásy je potrebné vziať do úvahy aj iné kritériá. Detská postieľka – kľúč k zdravému a sladký Banaby SK sen dieťa. Ako si vybrať perfektnú voľbu pre dieťa?
Upokojiť? Ľahko! Drevený hojdací posteľ