Keď vyberiete by mal byť založený nie toľko na svojich

Keď vyberiete by mal byť založený nie toľko na svojich vlastných finančných prostriedkov, ale na vlastnostiach kvality výrobku. Je potrebné pripomenúť, že existujúce domáce výrobcovia produkujú obrovské množstvo vysoko kvalitných modelov na mantinely za rozumnú cenu. Pre tých, ktorí dávajú prednosť elitárstvo vo všetkom, jeden by mal venovať pozornosť jedinečné produkty z tých najlepších návrhárov detí. všetky voľby
281
Vyberte úplné alebo “stand-alone” verzie? Zvyčajne, transformátor, alebo poschodové? Classic alebo vo forme hračky obrázku? .. Tieto a ďalšie otázky sa týkajú rodičov, ktorí hľadajú postieľke do vášho dieťaťa. Budeme sa snažiť odhaliť všetky aspekty zodpovedného výberu.

Typicky, ako dieťa rastie, môžete pozorovať nasledujúce kroky “evolučný vývoj” nábytku pre spanie: detská postieľka (až do štyroch až šiestich mesiacov), detská postieľka (až na tri alebo štyri roky), posteľ pre deti až do 10 až 13 rokov, posteľ pre dospievajúcich , Zoberme si všetky tieto možnosti podrobnejšie.
Pre tých najmenších

Postieľka postieľka (niekedy nazývané “bed-kyvadlo”), v zásade – nie je povinné, ale veľmi pohodlné pre prvých niekoľkých mesiacoch možnosť dieťaťa života. Je ľahké rock novorodenca. Je jednoduchšie umiestniť v spálni rodičov – pretože tentoraz je dieťa takmer nepretržite byť blízko. Mimochodom, ak pri narodení dieťa bude mať svoju vlastnú izbu, ktorý na prvý pohľad, že je potrebné zabezpečiť miesto na spanie a múmie.

Postieľky – typické nastavenie. Ako sme už spomenuli, môžete tak urobiť bez postieľku, kočík, kočík s využitím pre cestovné nevoľnosti v prvých mesiacoch, v noci presúva dieťa do postele s vysokými operadlami. Je lepšie vybrať si postieľku, kde si môžete nastaviť pozíciu dna – Najskôr dobre, ak sa nachádza vyššie, takže mamička bude výhodnejšie inštalovať a dieťa; a potom, keď sa dieťa začne pohybovať, bude možné pohybovať v dolnej časti dolnej a zvýšiť stena vyššia, aby sa zabezpečilo jeho bezpečnosť.ých materiálov syntetického pôvodu.