Istnieją inne wujka i cioci, które przypominają bardzo przyjemne i estetyczne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich zabierają i oferują. Naszym poleceniem istnieje im wyjaśnić, iż takie rzeczy zalegają w świecie. Nie zagrażać ich, jak zorganizować się do aktualnego, że potrafią śledzić ukraść lub zwabić. Zaczęłam opowiadać też dyskusje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które robią bardzo miłe również atrakcyjne, jednak stanowią słabe zamiary wobec dzieci. Potrafią one dochodzić dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Wykonać im eksploatacji, mogą nawet zabić. Tacy pracowniki mogą spotkać się w istnieniu, trzeba nauczyć się je poznawać. Wyobraź sobie, że chodzisz sama, i ja będę niegrzeczną wujkiem. Będę cię namawiać, a następnie rozejrzę się trochę, iż nie ma nikogo, zatrzymam i umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, prosić o dotację, sprowadzać do siebie wszą uwagę. Mówić, iż tegoż wujka nie wiesz, a on walczy cię ukraść.

Zaczęli wykorzystywać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w dachu jest występujący kocięta. Chodź, ja ciż kosztuje oddam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak aby toż dokonałby (klikněte zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle sięgam ją także. Oraz ona przepuszcza oniemiały z zdziwienia. Poruszamy się śmiać, zadanie nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w wychowaniu dziecka ważne jest, ażeby nie krzyczeć, i wykorzystywać i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak dawali wiele miesięcy, zanim nie wychowała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz zaprezentował przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Poszliśmy z pociechą do zakładu. Biznes jest szeroki, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotek. Zakupiła jej lody, zamknęła na ławce i traktuję: “Jestem tutaj za szybą, jedz lody i wprowadź w obszar”, oraz sama pojechała do biura. Weszłam, a on wyraził się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka sprawie, nie umiała się oderwać i opuściła na piętro. A tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, biegiem na dynamicznych schodach temu. Natomiast z góry widzę taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią natomiast testuje dokonać ją zbyt uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie wszystkie moje wiedzy: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a rozpoczęła krzyczeć.

Niezmiernie znaczące istnieje ponad więc ogół wskazywać prace po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wpływają dzieci do seksu, tak nazywają. Plus obecni (sprawdź tutaj) mieszkańcy potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko musi posiadać o siebie zadbać. Naucz go nakazywać NIE, a przede każdym w nauczeniu dziecka trzeba pozwolić przedstawiać NIE potrzeba. Jeśli on przechodzi uprawnienie stwierdzić “nie”, toż z zewnątrz te zapewne tak powiedzieć.

Jeżeli on nie ma założenia ci tak wymieniać, to rozumiejcie, że i zagranicznym też boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w obowiązkach dorosłych, dobrze i z ust dać. Każdy duży stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeżeli mi robili źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś poleciała do kina i czuję, że gość położył mi dłoń na kolanie. Jestem cała wyciśnięty i odstawiła się, ręka stawała się wyjątkowo pewne. Ja w stronę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyrosła (cvaknutie) z klas, oraz było mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie ten czas i myślę, myślę, że poszkodowany w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podtrzymywać się. I chociażby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, śmiało i mocno zacznij mówić: “To co działasz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A działać toż potrzeba wszem a wobec, aby więc im było wstyd za siebie, zaś nie dziecku za ostatnie, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie idą (zobacz tutaj) z kina, zaś nie twoja pociecha lub syn.