Dávajte pozor na materiáli, z ktorého z postele

Dávajte pozor na materiáli, z ktorého z postele. To je jeden z najdôležitejších kritérií pri výbere detskej postieľky. Najlepšie detská postieľka, samozrejme považované za postieľku, vyrobený z dreva.
incato
Existuje mnoho druhov dreva, používané pri výrobe vysoko kvalitný, odolný nábytok. Najlepšie drevo postieľky sú buk, breza, agát, tisu, jelša, dub, orech, céder, čerešňa, lipa a javor. Tieto druhy dreva sú najmä pevnosť, tvrdosť, odolnosť proti opotrebovaniu. Miernejší forma stromu je borovica. Je vhodný aj pre detskú postieľku. Detská postieľka je vyrobená z borovice, má svoje výhody aj nevýhody. Nevýhodou je skutočnosť, že borovica patrí k mäkkej druhy dreva, okrem toho, že má svetlú farbu, pretože je ľahké zostať poškriabaniu, oderu a ďalšie zranenia. Avšak, borovica je odolný proti hnilobe, vlhkosti, extrémnym teplotám a cenou za tento typ dreva, nehryzie, na rozdiel od ostatných.

Neváhajte sa opýtať certifikátov predajcovia výrobkov. Koniec koncov, v cenníku alebo v slovách predajcov možno povedať čokoľvek. Nezabudnite, že existujú druhy dreva, ktoré sú úplne nevhodné pre výrobu nábytku. Tieto certifikáty musia byť jasne uvedené, aké materiály vyrobené lôžko: aký druh dreva sa používa, rovnako ako to, čo urobil ďalšie podrobnosti. Je lepšie, v prípade, že predmety sú vyrobené z kovu. Kovové časti sú silnejšie a bezpečnejšie ako vyrobený z plastu a vydržia oveľa dlhšie.

V žiadnom prípade nekupujte detskú postieľku, ktorá je pokrytá farbou, lakom alebo inými podobnými látkami. Pre maľované jasličky, pravdepodobne snaží skryť vady a nedostatky, mimo všetky tieto materiály môžu byť toxické, a preto schopné spôsobiť ujmu dieťaťa.

Postieľky musí byť praktické starostlivosť o ňu, a pohodlné pre dieťa. Drevená posteľ sa ľahko čistí, naviac rýchlo schne.

Nezabudnite skontrolovať pred nákupom hladkosť povrchu a po stranách postieľky. Jednoducho pretiahnite prst po povrchu postieľke – to musí byť dokonale rovný. Ak existujú nezrovnalosti, dieťa hrozí poškriabanie alebo triesky.