Berieme do úvahy anatomické rysy

Berieme do úvahy anatomické rysy

Počas spánku, sme intuitívne zvoliť polohu tela. Iste ste si všimli, že po prebudení máte boľavý krk, ľahostajný ramenách alebo skúseností iných nepohodlie.
Ak si vyberiete produkt s “inteligentné” výplň, potom o takých problémoch, veľmi rýchlo zabudnúť. Poradenstvo Akvagel Vankúš Memory Contour (Come-For) má proivomikrobny a hypoalergénne výplň. A čo je najdôležitejšie – je to ortopedických výrobkov, ktoré napodobňujú tvar hlavy a prirodzené krivky krčnej chrbtice.

otdykhat-ukraincy

Prírodné plnivá:
– Feather a dole (prírodný materiál, ktorý reguluje teplo a priepustná pre vzduch, ale je kontraindikovaný u alergií);
– Ovce a ťava vlna (hygroskopická, prirodzenú vlhkosť, a nedostatok – špeciálna starostlivosť);
– Silk (prírodné vlákno, ktoré poskytuje mäkké a hypoalergénny produkt, ale je celkom drahé);
– Latex (prispôsobí sa anatomickým vlastnostiam držiteľa vankúšov a poskytuje pohodlie pri odpočinku a spánku, ale opäť nevýhody zahŕňajú cenu);
– Rastlinné plnivo (prírodné, šetrné k životnému prostrediu, zdravotné výhody, ale vyžaduje osobitnú starostlivosť);
– Umelá plniva (prijateľné ceny, mäkký, praktický, odolný materiál). Môžete si vybrať: Syntapon, komforel, hollofayber, silikón alebo inú výplň neprirodzené.

Nábytok pre kancelárske pracovníkov by mala byť funkčná, pohodlné a úsporné. Niektoré izby v kanceláriách môže byť v porovnaní s birdhouses – minimálne nároky na priestor pre maximálnu pohybu a funkcie.

Mnoho moderný nábytok návrhári vytvárať skutočné skvosty za “skvoreshnikov.” Na tom nie je nič zbytočné – žiadny luxus, žiadne ďalšie časti alebo zámerného Makeovers – len to, čo potrebujete pre pohodlnú a produktívnej práce.