Ako vybrať postieľku?

Ako vybrať postieľku?
S novorodenca v dome existuje veľa otázok, z ktorých jeden je problém pri výbere detskej postieľky, pretože je dôležité, aby to nebolo len v bezpečí, ale aj pohodlné. Preto, nákup postieľku, je potrebné venovať pozornosť nielen na cenu a vzhľad. Dnes, detské výrobcovia nábytku ponúkame širokú škálu rôznych detských postieľok, čo komplikuje tou najlepšou voľbou nábytok. Ale tam sú niektoré základné a dôležité faktory, ktorými si môžete skutočne vedieť, ako si vybrať pohodlné a bezpečné postieľku.

1
Detská izba bez nábytku – je ako dom bez strechy. Detská postieľka, kŕmenie stoličky, komoda, prebaľovací pult – to sú veci, ktoré by mali byť v miestnosti novorodenca. S rastom a zrením dieťa porastie a jej bohatstvo nábytku. A zatiaľ čo detská postieľka nie je jeho jediným útočiskom. Je žiaduce, že spĺňa všetky potreby dieťaťa a zapadajú do interiéru detskej izby.
Vo všetkých dobách najlepší materiál na drevo postieľke bola. To nie je prekvapujúce, pretože tento prírodný materiál, dobre priedušná a umožní detský nábytok pokožke dýchať jemný dieťa. Niektoré časti môžu byť z plastu, ale uvedomte si, že oni neboli príliš veľa a že sú bezpečné pre dytyny.Vyznachyty toho, čo urobil posteľ je ťažké, takže sa vždy bude pýtať pred nákupom certifikát kvality alebo lekárske záver páčilo hihienichne model.

Lôžka TM “Kuzya” vyrobené z prírodného dreva buku a popola.
Pokiaľ ide o hĺbke na dne, je potrebné venovať pozornosť, že dieťa ešte neznesie hĺbka dna môže byť malý, takže rodičia by mohlo uľahčiť, aby prijali. Ale keď dieťa nedosiahlo aktívneho obdobia a naučil liezť, hĺbka lôžka by mala byť aspoň 60 – 65 cm (od vrcholu k boku matraca), inak hrozí vypasty.Usi detskej postieľky (s výnimkou “Julia”) tm ” Kuzya “sú tri úrovne výšky dna. Dno by mala byť výroba nožov. Pevné dno lacnejšie, ale potom matrac nebude “dýchať”, a to je dôležité chrániť dieťa z formy. TM “Kuzya” používa klapiek.

Postieľky možno pevne postaviť na nohy voľne valcovaných po miestnosti na kolesách. Niektoré modely sú jasle Hojdacie kyvadlo so špeciálnym mechanizmom. Toľko bude hovoriť že- niekde 6-9 mesiacov človiečik začne vykazovať násilné motorickú aktivitu. Rozhoydavshy postieľky, dieťa môže vypadnúť a poškodiť ich zdravie. Postieľky TM “Kuzya” snap upevnenie mechanizmu kyvadla.

Čo sa týka líšt, to je najlepšie kúpiť posteľ, stranu, ktorá sa vyleje. Tento krok je nutný, keď dieťa je sám schopný sa dostať von z postieľky. Tiež, to je skvelé v noci, a to najmä v prípade, že posteľ je vedľa postele konci rodičovskej. Potom matka bude kŕmiť svoje dieťa bez toho, aby takmer žiadny prebudení. Nákup posteľ, by mali venovať pozornosť niekoľkých palochok bokovyntsi detský nábytok minimálny počet palochok 12 kusov, ak používate strip ich počet môže byť 11 kusov, pretože dôležitú úlohu v dizajne hrá vzdialenosť medzi lôžkami palice alebo tyčí. To má zabezpečiť, že vaše dieťa nie je travmuvalas.
V každom prípade je tu voľba je na vás! Chytrý a zdravý spánok vaše dieťa!
Pozdravom výrobca postieľky TM “Kuzya”