A keď sa zamračil

Ako to chcete vidieť šťastný úsmev na detskej tvári, keď sme prišli ráno do postele!
Každý deň ho opýtať, ako spíte? Nerušiť niečo? A tak sme sa dočkať, až počuť odpoveď, že všetko je dobré, sníval veľké sny. A keď sa zamračil, asi k plaču, sme vždy schopní pochopiť, čo sa deje? Samozrejme, že dôvody, prečo môže byť veľa, a jeden z možných – nepríjemné postel pre deti matrace, a v dôsledku toho – zlej nálady.
Čo je skolióza? U detí, zvlášť dôležité sledovať správne držanie tela dieťaťa. Jedným z najviac bežné detské ochorenie – skolióza, ktoré sa vyvíja v prípade, že nie je dostatok pohybu, čo má za následok nesprávne držanie tela pri práci pri stole a, samozrejme, je zlá dobre vybavené bed.

8

Skolióza sa vyskytuje v dôsledku bočného zakrivenia chrbtice; to môže byť čiastočná, alebo zachytiť celú chrbticu. V prípade porušenia držania tela posúva ťažisko tela, porušenie ustanovení tiel stavcov voči sebe navzájom. To vedie k tomu, že ramenného pletenca svaly postel pre deti a chrbtové svaly oslabiť, vnútorné orgány sú posunuté, narušený dýchanie, krvné cievy môžu byť znížená, prietok krvi cez ne spomaľuje sa vyskytuje nedostatok nasýtenia kyslíkom. Lekári sú tri vekové obdobie, kedy vývoju skolióza. Keď prišiel až na 3 roky, nie je to nebezpečné. Za normálnych okolností, v tomto veku, to ide bez liečby, stačí, že dieťa sa pohyboval veľa, som spal v pohodlnej posteli.